Трејлерот на „The Naked Director“ ве носи директно во јапонската порно индустрија

Netflix го објави првиот тизер за серијата „The Naked Director“, која е инспирирана од вистинската приказна за режисерот Тору Мураниши и јапонската индустрија за филмови за возрасни.

Серијата ги следи обидите на Мураниши за развивање и популаризирање на порно индустријата во Јапонија во текот на 1980-тите. Низ десетте епизоди ќе можете да го видите режисерот како се стекнува со слава, се соочува со предизвици и како постојано ги зголемува неговите амбиции.

„The Naked Director“ ќе биде достапна на Netflix веќе од 8 август.

реклама

Филм & ТВ

Џаред Лето ќе го глуми Енди Ворхол

Read more

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусот: Роденденот го славам во карантин

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Среќен роденден, Антонио Бандерас!

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најопасното маче на светот

Read more
play_arrow

Пет утрински навики со кои побрзо ќе слабеете

Read more
play_arrow

Кои се седумте фудбалери со нула голови сезонава?

Read more
play_arrow

Видра скокна на брод бегајќи од орка кит

Read more
play_arrow

Голема експлозија и во Русија

Read more
play_arrow

25 најдобри Single Player видеоигри во 2020

Read more
play_arrow

Здраво и вкусно: Осум рецепти за врап со туна и пилешко

Read more
play_arrow

Што треба да правите по секое вежбање за да стопите двојно повеќе масни наслаги?

Read more
play_arrow

Сите голови на Милан во сезоната 2019/20

Read more
play_arrow

Што се случува во телото кога јадете брза храна?

Read more
play_arrow

Најдобри вежби за стомачни мускули, научно докажано

Read more
play_arrow

Идеја за ручек: Тестенини со лосос по рецепт на Џејми Оливер

Read more