Тренинг за целото тело: Согорете 200 калории за 10 минути

Б.С.Б.
/ 27.10.2020 / 09:04

Физичката активност стана е нешто што е неопходно за сите, а најдобро е кога имате рутина од редовно изведување вежби.

Доколку сте во потрага по тренинг со кој за кратко време ќе согорите многу калории, тогаш ова видео е идеално за вас. Овие кардио вежби ќе ви овозможат за само 10 минути да потрошите повеќе од 200 калории, без употреба на тегови и други реквизити.

реклама

Фит

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more

15-минутни секси вежби со Памела

Read more

Најдобриот начин за ефективни склекови

Read more

15-минутни вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Read more

Нови видеа

play_arrow

Факти и фикција: Што е точно, а што не во популарната серија „The Crown“?

Read more
play_arrow

Најдобрите голови од Серија А за ноември

Read more
play_arrow

Како омилените „Пријатели“ би ја опишале оваа ужасна 2020?

Read more
play_arrow

Колку би вределе најголемите фудбалски легенди во 2020 година?

Read more
play_arrow

Брзо и лесно: Пет рецепти за чиа пудинг

Read more
play_arrow

Она кога имаш ангел чувар

Read more
play_arrow

Најубавите голови од 10. коло во Премиер лигата

Read more
play_arrow

Како да ја користите опцијата Watch Together на Messenger?

Read more
play_arrow

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more
play_arrow

Неверојатно, но вистинито: Најжешката река во светот во која сѐ умира

Read more
play_arrow

Идеја за десерт: Печени јаболка со цимет, ореви и суво грозје

Read more
play_arrow

Зошто е важно да бидете искрени од првиот ден во врската?

Read more