Три лица извршиле обљуба врз девојка од Крива Паланка

Три лица извршиле обљуба врз девојка од кривопаланечко, а случајот го пријавила мајката на девојката.

На 27.10.2021 во 18:15 часот во ОВР Крива Паланка, жена од кривопаланечко село пријавила дека три лица извршиле обљуба врз нејзината ќерка, информираат од СВР Куманово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

реклама

Кои се најголемите опасности од гледање порно филмови?

Read more

Како точно се пресметува возраста на кучињата во човечки години?

Read more

Кое е вашето идеално место за секс според хороскопот?

Read more

Што е поздраво - свинска маст или масло?

Read more

Хроника

Сопственикот на „Беса транс“: Во автобусот немаше запаливи материи, тубите беа со вода

Read more

Приведени три лица за објавени видеа со закани за терористички напад во Скопје

Read more

Двајца патници од автобуската несреќа ќе бидат пуштени на домашно лекување

Read more

Ловџија од Липково повреден при лов

Read more
 

Вести

Шефот на Moderna: Постоечките вакцини не се одговор на омикрон

Читај повеќе

Австрија парично ќе ги казнува оние кои одбиваат вакцинација, им се заканува и затвор

Читај повеќе

Најстудено и најмногу снег во Лазарополе

Читај повеќе

Состојбата стабилна, засега нема потреба од нови мерки за новиот сој

Читај повеќе

Сопственикот на „Беса транс“: Во автобусот немаше запаливи материи, тубите беа со вода

Читај повеќе

Постудено со повремен дожд, снег и ветер

Читај повеќе

Русковска: Пожарот во автобусот почнал во багажниот простор што се наоѓа над резервоарот

Читај повеќе

Телата на загинатите во автобуската несреќа в петок ќе бидат пренесени авионски

Читај повеќе

Заев-Гаши: Постигната начелна согласност за програмските аспекти

Читај повеќе