Три вежби кои ќе ви помогнат да ги намалите болките во грбот

М.С.
/ 07.07.2020 / 15:35

Секој од нас чувствува болки во грбот во некој период од животот бидејќи поголемиот дел од времето го поминуваме во седечка положба. Со зајакнување на мускулите на грбот, ќе ги намалите болките.

Во ова видео ќе погледнете 3 лесни и едноставни вежби кои ќе ви помогнат да ги намалите болките во грбот. Нема да ви одземат многу време, а може да ги правите и во домашни услови.

реклама

Фит

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more

15-минутни секси вежби со Памела

Read more

Најдобриот начин за ефективни склекови

Read more

15-минутни вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Read more

Нови видеа

play_arrow

Брзо и лесно: Пет рецепти за чиа пудинг

Read more
play_arrow

Она кога имаш ангел чувар

Read more
play_arrow

Најубавите голови од 10. коло во Премиер лигата

Read more
play_arrow

Како да ја користите опцијата Watch Together на Messenger?

Read more
play_arrow

Лесни вежби за затегнати стомачни и совршен задник

Read more
play_arrow

Неверојатно, но вистинито: Најжешката река во светот во која сѐ умира

Read more
play_arrow

Идеја за десерт: Печени јаболка со цимет, ореви и суво грозје

Read more
play_arrow

Зошто е важно да бидете искрени од првиот ден во врската?

Read more
play_arrow

Моментот кога огромен алигатор изеде птица за неколку секунди

Read more
play_arrow

Зошто Американците не смеат да пијат алкохол до 21 година?

Read more
play_arrow

10 најконтроверзни сопственици на фудбалски клубови

Read more
play_arrow

15-минутни секси вежби со Памела

Read more