Три зборови се доволни за да го опишат секој хороскопски знак

Кои три зборови го опишуваат вашиот хороскопски знак? Во продолжение прочитајте го краткиот опис за секој знак од зодијакот.

Овен: секси, дрзок, единствен

Бик: страстен, паметен, духовит

Близнаци: спонтан, саркастичен, драматичен

Рак: скромен, сладок, повлечен

Лав: прекрасен, авантурист, избувлив

Девица: мистериозна, интересна, вредна

Вага: искрена, добра, комуникативна

Скорпија: привлечна, дрска, интелигентна

Стрелец: интелигентен, саркастичен, лојален

Јарец: забавен, чуден, харизматичен

Водолија: кротки, добри, слатки

Риби: грижливи, упорни, сочувствителни.

реклама

„Исцелител“ вечерва премиерно на МРТ

Read more

Во најдлабокиот рудник во светот заразени 164 рудари со коронавирус

Read more

Кинеска вакцина против COVID-19 испитана врз луѓе е безбедна и ефикасна

Read more

Новите заразени со COVID-19 во Скопје се од Гази Баба, Бутел, Чаир, Сарај, Карпош 1 и од Аеродром

Read more

Живот

Ден на младоста: Празник, штафета и слет

Read more

Рамазан Бајрам се слави под маски и во најтесното семејство

Read more

Филипче: Срцето на една сакана мајка и сопруга сега чука тука во градите на Иван и тој го почнува неговиот втор живот

Read more

Кои ќе бидат правилата за примање туристи летово во Бугарија?

Read more

Магазин

  • play_arrow
  • filter

Ден на младоста: Празник, штафета и слет

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

[Дигитален Моден викенд Скопје] Од блогерка, дизајнерка до стилистка – Дани Ѓуровска ги состави стајлинзите за Guess

Читај повеќе

Кинеска вакцина против COVID-19 испитана врз луѓе е безбедна и ефикасна

Читај повеќе
  • play_arrow

Мезе на денот: Потпечени лепчиња со лук и моцарела

Читај повеќе

Рамазан Бајрам се слави под маски и во најтесното семејство

Читај повеќе

Тајланд почна со тестирање вакцина против COVID-19 врз мајмуни

Читај повеќе

Сите сме донори доколку не се изјасниме поинаку, но во суштина сепак семејството го дава последниот збор

Читај повеќе

Филипче: Срцето на една сакана мајка и сопруга сега чука тука во градите на Иван и тој го почнува неговиот втор живот

Читај повеќе
  • play_arrow

Instagram кралица: Овошна пица

Читај повеќе