Вака звучи кога покрај вас ќе „прошиша“ Mеrcedes AMG E63 S

Видеото е снимено на германски автопат каде нема ограничување на брзината.

На видеото се гледа како Mercedes AMG E63 S караван „прошиша“ со дури 332 км/час, додека другиот автомобил се движи со 70 км/час.

Погледнете го видеото.

реклама

Авто новости

Нов вид воздушен транспорт: Би се возеле ли со летечки автобус?

Read more

Поглед во тјунираниот Porsche Taycan

Read more

Што нуди новиот NX, првиот Lexus со plug-in хибриден погон?

Read more

Премиера: Volkswagen T7 Multivan

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 HIIT вежби за топење на масните наслаги на стомакот

Read more
play_arrow

Џеси Џеј објави нова песна по четири години

Read more
play_arrow

Топ 10 нови видеоигри во јуни 2021

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Пристигна новиот Tesla Model S Plaid

Read more
play_arrow

Неверојатни факти за планетата Земја

Read more
play_arrow

Моментот кога Торнадо беснее низ Колорадо

Read more
play_arrow

Зошто луѓето немаат крилја или што е невозможно во еволуцијата?

Read more
play_arrow

10 минути вежбање на горниот дел од телото

Read more
play_arrow

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Sex/Life“

Read more
play_arrow

Интензивен HIIT тренинг за целото тело

Read more
play_arrow

Десет намирници што треба да се избегнуваат

Read more