Ванда Нара провоцира: Без љубов нема дерби, честитки за пријателите во Милан

Ванда Нара испрати контроверзна порака преку социјалните мрежи по вчерашниот пораз на Интер од Милан со 1:2 во Дерби дела Мадонина.

Сопругата и агент на поранешниот капитен на Интер Мауро Икарди објави фотографија како Аргентинецот ја прегрнува по постигнат гол во дресот на „нераѕурите“, но содржината на пораката не беше баш најпријатна за Интер и фановите.

„Без љубов нема дерби. Честитки за моите пријатели во Милан“, напиша Ванда, која имаше комплициран однос со фановите на Интер додека Икарди играше таму. Многу од нив ја сфатија објавата како провокација.

URL
URL
URL
URL

Аргентинецот имаше пристоен просек на голови во миланското дерби – заби 13 во дресот на „нераѕурите“. 27-годишниот Икарди сега игра за француски ПСЖ.

реклама

Измерени повеќе од 15.000 пениси: Кој е златниот просек?

Read more

Зошто авионите не летаат преку Тихиот Океан?

Read more

Седум предмети преку кои е најголема шансата да се заразите со корона

Read more

Катапулт поза: Повеќекратен оргазам за неа, дрска игра за него

Read more

Живот

Обожавате хорор филмови? Веројатно подобро се справувате со пандемијата

Read more

Ана Винтур се разведува по 16 години брак

Read more

Какви ефекти имаат цртаните филмови врз децата?

Read more

Работата од дома ве „убива“? Со овие вежби ќе се вратите во живот

Read more

Магазин

Обожавате хорор филмови? Веројатно подобро се справувате со пандемијата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа кивањето во забавена снимка?

Читај повеќе

Ана Винтур се разведува по 16 години брак

Читај повеќе

Седум предмети преку кои е најголема шансата да се заразите со корона

Читај повеќе

Осум лаги за сексот што важат само во порно филмови

Читај повеќе

Нов експеримент: Оние маски кои најчесто ги носиме, најмалку штитат

Читај повеќе

Коронавирусот може да преживее на кожата до девет часа

Читај повеќе
  • filter

Вистинско пријателство: На грб ја носел неподвижната другарка до врвот на Олимп

Читај повеќе

Зелени тестенини со печурки и свински врат

Читај повеќе