Веќе не мора да одите во казино, дозволете казиното да дојде кај Вас

Уживај во преку 350 игри во Моцарт онлајн казиното и почувствувајте го гламурот на Лас Вегас во удобноста на Вашите домови. Нема потреба да внимавате на времето, бидејќи ова онлајн казино е достапно 24 часа дневно и што е најдобро нема чекање да се ослободат казино слотовите, бидејќи сите онлајн слотови чекаат само на тебе.

Во вака јака конкурентција на високо квалитетни 3Д игри со неверојатна графика и фантастични можности за заработка, тешко е да се издвои некоја, но овој пат нека бидат игрите од PLAYSON провајдерот, кој организира турнир со вкупен награден фонд од 1600 евра.


Турнирот почнува на 12 мај со почеток од 10:00 часот и трае до 21 мај до 22:00 часот. Играчите собираат бодови на основа на WIN-ови кои ги остваруваат на игрите кои учествуваат во промоцијата. Се бројат само WIN-овите над минималниот бет кој изнесува 0.20 евра. Колку е поголем БЕТ-от , толку е поголема шансата да завземете подобро место на ранг-листата, бидејќи бодовите се пресметуваат по формулата (WIN/BET)*10.
Игрите кои учествуваат на турнирот се Solar Queen, Rise of Egypt, Legend of_Cleopatra, 40 Joker Staxx, Book of Gold Double change. Наградите се распоредени на следниот начин:

1. €500.00
2. €250.00
3. €200.00
4. €100.00
5. €50.00
6-10. €40.00
11-20. €30.00

Заврти веднаш!

 

*Промотивен текст

Тагови
реклама

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more

Хороскопски знаци во кои се родени мажите со најтежок карактер

Read more

Филипче: Дел од граѓаните не се придржуваат до мерките, па и не веруваат дека вирусот постои

Read more

Светот има ново жариште – земја каде за многу луѓе физичката дистанца е невозможна

Read more

Промо

Вклучете се во Lyconet мрежата и заработувајте брзо и лесно од удобноста на вашиот дом

Read more

Mobile - Ново постпејд портфолио на Македонски Телеком

Read more

Forza во борба со КОВИД-19 преку различни иницијативи за помош на општеството

Read more

Веќе не мора да одите во казино, дозволете казиното да дојде кај Вас

Read more

Ново

dozdd.jpg

Променливо облачно со локални врнежи од дожд и ветер

Читај повеќе

Во средината на јуни би требало безбедно да ги пуштиме децата во градинките

Читај повеќе
  • play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Читај повеќе
  • play_arrow

Баерн славеше среде Дортмунд и дојде на чекор до титулата

Читај повеќе

Спасовски: Неопходни се брзи избори за обезбедување стабилни институции

Читај повеќе

Најмногу овошје се консумира на Медитеранот, најмалку во Централна Европа

Читај повеќе

Филипче: Дел од граѓаните не се придржуваат до мерките, па и не веруваат дека вирусот постои

Читај повеќе

Eurobasket ги одбра најдобрите во мак-кошарката

Читај повеќе
  • play_arrow

Од утре нема полициски час, од четврток отворање на угостителските објекти

Читај повеќе