Видео од дете кое спие во чудни пози има над 20 милиони прегледи

Малите деца можат да изненадат со многу работи, па дури и со начинот на спиење.

Детската љубопитност и фантазија немаат граници, а многу работи кои ги прават им се смешни на возрасните. Истото важи и за овие родители кои прашуваат дали и вашето дете е чудак?

Тие досега го снимиле синот како сипе во прилично необични пози. Детето сака да заспива над грбот на нивното куче или роботската правосмукалка.

Видеото стана вирално и веќе има над 20 милиони прегледи и 3.3 милиони лајкови.

@coenreign20

Who else’s kids is a weirdo?! 🙋🏼‍♀️🤨😅😆 #toddler #funnytoddler #baby #funny #kidsanddogs #dog #toddlersoftiktok

♬ Pink Soldiers - 23
реклама

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Read more

Губење титула на бугарски начин

Read more

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Свирежи за крај: Меси неславно испратен од ПСЖ

Read more

Чек дис аут

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Read more

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Read more

Некој меѓу нас не е наш...

Read more

Работи што е тешко да ги правиш додека трчаш

Read more
 

Магазин

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Читај повеќе

Рецепт на денот: Зелник од пченкарно брашно

Читај повеќе

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Читај повеќе

Докопан во сос од бело вино и сенф

Читај повеќе

Правна држава е ова

Читај повеќе

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Читај повеќе

Шненокле - едноставен десерт со 5 состојки што ги имате дома

Читај повеќе

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Читај повеќе
  • play_arrow

Некој меѓу нас не е наш...

Читај повеќе