Хроника

Видео: Пресметка со сатар во Т.Ц. Лептокарија во Скопје

17. јули 2019 - 15:01 | Кајгана

Според објавите на повеќе очевидци, денес во трговскиот центар Лептокарија во скопската населба Карпош 3 се случила пресметка помеѓу три лица.

На објавените видеа може да се забележат Азијати маж и жена како бркаат друг маж во обид да се пресметаат со него, а замавнуваат и со сатар.

Коментирај