Викторија Бекам откри зошто со Дејвид често носеа слична облека

Викторија Бекам во средата гостуваше во емисијата „The Tonight Show“ на Џими Фалон, каде откри зошто таа и нејзиниот сопруг Дејвид често носеа облека в склад во првите години од нивната врска.

„Изгледаше како навистина добра идеја во тоа време“, рече Викторија (47), исмејувајќи се со сопствениот избор, додавајќи: „Навистина е така. Мислам дека тогаш бевме наивни, не знаевме за модата. Само се забавувавме“.

Таа рече дека модата всушност треба да биде забавна и дека „навистина би сакала да имам храброст тоа сега да го правам уште повеќе“.

Поранешната членка на групата „Spice Girls“ рече дека не се грижеле дали ќе „направат грешка“ и само сакале да се забавуваат носејќи исти или парчиња облека кои се во склад.

„И ќе си речевме 'Еј, ајде да облечеме нешто кожно“ и ќе го направевме тоа“, вели таа.

Потоа Кимел прикажа фотографија од Викторија и Дејвид од 1999 година на која тие носат точно исти црни кожени јакни и кожени панталони.

Викторија рече дека тие сепак не го правеа тоа често, но секој пат кога тоа го правеле било „добро документирано“.

Госпоѓа Бекам во шоуто блескаше во бела свилена комбинација, а зборуваше и за својата нова линија за убавина и модни колекции.

Remote video URL
реклама

Јавноста незадоволна од статуата на покојниот пејач: Ако ова е Тоше...

Read more

Осум секс митови што важат само во порно филмови

Read more

Четири нови авиодестинации од Скопје до крајот на годинава

Read more

Газдата на Њукасл пречекан со транспарент: Треба да си терорист и убиец за да купиш англиски клуб

Read more

Стил

Малолетната ќерка на Хајди Клум позираше со разголени гради за Rollacoaster

Read more

Instagram убавица: Фрида Асен

Read more

Луксуз каков што не може да замислите: Поглед во домот на Петра Еклстон

Read more

Instagram убавица: Јулија Канакина

Read more
 

Магазин

Осум секс митови што важат само во порно филмови

Читај повеќе

Кога бебeто можe да почне да јаде цврста храна?

Читај повеќе
  • play_arrow

Четири изгубени технологии на древните цивилизации

Читај повеќе

Пет аспекти на љубовната врска кои не треба да ги споделувате со другите

Читај повеќе

Што може да се случи ако не внесувате доволно витамин Ц?

Читај повеќе
  • play_arrow

Како правилно да вежбате по 40-тата година?

Читај повеќе

Дали јадењето луто навистина „отвора апетит“?

Читај повеќе

За што најчесто лажат мажите и жените при запознавање на интернет?

Читај повеќе

Колку пати во денот треба да вршите голема нужда?

Читај повеќе