Вил Смит и Мартин Лоренс повторно заедно во „Bad Boys for Life“

Sony Pictures објави нов трејлер за филмот „Bad Boys For Life“, трет „Bad Boys“ филм чија премиера е закажана за почетокот на 2020 година.

Трејлерот ги има сите елементи карактеристични за „Bad Boys“, комични ситуации, скапи автомобили и костими.

Во описот за филмот стои дека лошите момци Мајк Лаури (Вил Смит) и Маркус Барнет (Мартин Лоренс) се повторно заедно за уште една последна авантура во „Bad Boys for Life“.

Првите два дела беа во режија на Мајкл Беј, но на третиот филм работат Адил Ел Арби и Билал Фалах, по сценарио на Крис Бемнер, Џо Карнахан, Давид Гугенхајм и Ентони Тамбакис.

Покрај Смит и Лоренс, во останатите улоги се појавуваат Ванеса Хаџенс, Александар Лудвиг, Чарлс Мелтон, Пола Нуњес и други.

Премиерата е закажана за 17 јануари 2020 година.

реклама

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more

Пет грешки во сексот поради кои изгледате како почетник

Read more

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Read more

Филм & ТВ

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Сцена

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Читај повеќе
  • play_arrow

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Читај повеќе
  • filter

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Читај повеќе
  • play_arrow

„Mayhem“ го одложи настапот во Скопје за 2021 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Читај повеќе
  • play_arrow

Руски рапер пронајден исечен на парчиња во замрзнувач

Читај повеќе

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Читај повеќе