Фит

Водич за слабеење - ефективен тренинг за жени над 50 години

17. март 2020 - 18:52 | М.С.

Кога станува збор за слабеење и фит затегнато тело, не постојат ограничувања.

Не значи дека само помладите луѓе треба да вежбаат и да одржуваат кондиција.

Со редуцирање на масните наслаги, ќе живеете полесно и многу поубаво.

Доктор Ентони Балдузи во новото видео ви покажува ефективни вежби за да го активирате целото тело и да имате здрави коски и мускули.

Коментирај