Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Одлучна и полна со страст за наука, едно девојче ќе направи вселенски брод за да докаже дека постои легендарната Божица на Месечината.

Секако, нејзината авантура не се одвива баш како што таа замислува.

„Over The Moon“ е во режија на оскаровецот Глен Кин, а продуценти се Џини Рим и Пејлин Чу.

Гласовите ги позајмуваат: Кети Анг, Филипа Со, Роберт Џ. Чиу, Кен Јеонг, Џон Чо, Рути Ен Мајлс, Маргарет Чо, Кимико Глен, Арт Батлер, Ајрин Цу, Клем Чеунг, Конрад Рикамора и Сандра О.

реклама

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Read more

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десетте најголеми црни дупки откриени досега

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на iPhone 12?

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more
play_arrow

10-минутни утрински вежби за целото тело

Read more
play_arrow

Протест во Берлин против заострените рестриктивни мерки поради епидемијата на COVID-19

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на полначот на iPhone 12?

Read more
play_arrow

Брзо и лесно: 10 одлични рецепти за тост

Read more
play_arrow

Никол Кидман и Мерил Стрип во новиот филм „The Prom“

Read more
play_arrow

Протести и во Лондон против заострените рестриктивни мерки

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за романтичната комедија „Dash & Lily“

Read more
play_arrow

10-минутни вежби за затегнати стомачни со Памела Рајф

Read more