The Weeknd ги шокираше фановите со изгледот во новиот спот

Познатиот американски пејач The Weeknd го објави спотот за песната „Save Your Tears“ и ја шокираше јавноста со неговиот изглед.

Во август минатата година ги загрижи фановите кога излезе со крваво лице на сцена на доделувањето на MTV Video Music Awards.

Два месеци подоцна, во ноември, на доделувањето на American Music Awards на сцената се појави со завои на лицето.

Сега повторно ја шокираше јавноста со новиот спот. Фановите коментираат дека се изненадени негативно и не им се допаѓа изгледот на популарниот пејач.

Погледнете го видеото:

Remote video URL
реклама

Lidl доаѓа во Северна Македонија

Read more

Првпат на реклама: Вака изгледаат градите на жените кои дојат

Read more

Во Помпеја откопана античка римска кочија

Read more

Илон Маск, тргни се да помине дечково

Read more

Музика

Ибра за дуетот со Михајловиќ на Санремо: Се надевам и тој не знае да пее

Read more

„Мој роден крај“ во изведба на јапонскиот Јонче Христовски

Read more

Дафт Панк најавија разделба по 28 години

Read more

Доли Партон одби да биде поставен нејзин споменик

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

„Дајте музика“ со стари и нови македонски хитови за сите генерации

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 сцени во кои „The Simpsons“ го исмеваат „Family Guy“

Читај повеќе

Џорџ Клуни и Џулија Робертс во романтичната комедија „Ticket to Paradise“

Читај повеќе
  • play_arrow

Легендарното дуо се враќа во ново филмско издание

Читај повеќе
  • play_arrow

Ибра за дуетот со Михајловиќ на Санремо: Се надевам и тој не знае да пее

Читај повеќе

Гал Гадот очекува трето дете

Читај повеќе
  • play_arrow

Најубавите филмови кои ве учат за семејните вредности

Читај повеќе
  • play_arrow

Сопругата на покојниот Чедвик Босман со солзи го прими Златниот глобус

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе