Анталија, Бодрум, Хургада, Крстарења и индивидуални егзотични патувања

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Кајгана
/ 24.03.2023 / 13:54

На одлично организиран настан проследен со одлична забава кој се одржа во Хотел Изгрев во Струга, Фибула ја најави сезоната 2023.

На настанот на кој присуствуваа јавни личности, партнери и медиуми, повеќе од 15 хотелиери на покана од Фибула ги презентираа своите луксузни хотели, отварајќи ја новата сезона 2023, која ќе донесе богата понуда на избор за летувања во Анталија, Бодрум, Егејот, Египет, крстарења и индивидуални егзотични патувања, по специјални цени.

Remote video URL

Оваа сезона, Фибула која има повеќе од две децении професионално искуство и е лидер во областа на туризмот  во Македонија и Балканот, како дел до големата меѓународна групација, нуди чартер летови за Анталија секој ден, а за Бодрум и Хургада 2 пати неделно.

Пакетите се направени за сечиј вкус, барања и буџет, а сè што треба е да се спакувате и останатото да им го препуштите на искусните професионалци од Фибула. Чувствувајте се слободни да ги контактирате нивните лични советници и експерти, кои одлично ги познаваат сите дестинации и искористете го нивното знаење за да си го остварите одморот од соништата.


Настанот беше организиран на највисоко ниво, а по B2B работилницата, продолжи со гала вечера и забава за гостите до доцните часови. 

Минатата година бевме 7 дена на тура низ Анталија со Фибула и си поминавме топ, а нашите безброј впечатоци може да ги прочитате тука.

 

Тагови
реклама

Зошто луѓето го мразат Новак Ѓоковиќ?

Read more

Шест знаци дека ви недостасува витамин Б12

Read more

Рани симптоми на срцев удар што се појавуваат неколку месеци порано

Read more

Зошто Белгија воведува зелено трепкачко светло на возилата?

Read more

Стил

TikTok трик за гламурозна фризура без фенирање

Read more

Како Југословенките се дотеруваа во 60-тите?

Read more

Сите погледи во Кан вперени кон фаталната Русинка

Read more

Страстен бакнеж за Адријана Лима во Кан

Read more
 

Магазин

TikTok трик за гламурозна фризура без фенирање

Читај повеќе

Зошто годинава симптомите на алергија се полоши од вообичаено?

Читај повеќе

Дебелите момчиња често стануваат неплодни мажи, открива нова студија

Читај повеќе

Гледањето во мобилен кога сте изложени на сонце може да ви го оштети видот

Читај повеќе

Која е идеалната разлика во години за успешна врска?

Читај повеќе
Зачинето пилешко со црвен пипер

Зачинето пилешко со црвен пипер

Читај повеќе

Неделен хороскоп од 29 мај до 4 јуни: Што ви предвидуваат ѕвездите?

Читај повеќе

Која храна докажано го намалува нивото на холестерол?

Читај повеќе

На што се должи неверојатната трансформација на Џеф Безос?

Читај повеќе