Жените родени во 3 знаци претпочитаат машко друштво

Едноставно подобро им оди во машко друштво, затоа сакаат машко-женски пријателства.

Овен

Жените под овој знак можат да се дружат со речиси секого, но почесто бираат пријателства со мажи. Тие бараат некој кој ќе ги предизвика и ќе ги натера да дадат сѐ од себе, а тоа често го наоѓаат во машки пријател.

Лав

Лавиците полесно комуницираат со мажите. Можат и со пријателки, но најголемите пријателства ги остваруваат со мажи

Скорпија

Избираат машки пријатели од две причини - не сакаат драматична врска, туку некој со кој можат добро да се забавуваат. Друга причина е големата љубомора, а се натпреваруваат со жени.

реклама

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

Живот

Колку време смеете да го чувате месото во замрзнувач?

Read more

Зошто родителите сè почесто го бираат шведскиот модел на воспитување деца?

Read more

Само уште неколку часа ве двојат од луксузно патување во Дубаи, BMW1, iPhone 14 pro, гејминг лаптоп Lenovo

Read more

Руски астролог открива кои ќе бидат најнесреќни хороскопски знаци во декември

Read more
 

Магазин

Евтино, а вкусно: Макарони со компири и сланина

Читај повеќе

Зошто е важно да внесувате цинк и кои се најдобрите извори?

Читај повеќе

Пет загрижувачки начини на кои студеното време влијае на телото

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Најубавата собирачка на топчиња која го крсти детето по Рафаел Надал

Читај повеќе

Колку време смеете да го чувате месото во замрзнувач?

Читај повеќе

Луѓето родени во 90-тите имаат полошо ментално здравје од која било друга генерација

Читај повеќе

Зошто родителите сè почесто го бираат шведскиот модел на воспитување деца?

Читај повеќе

Само уште неколку часа ве двојат од луксузно патување во Дубаи, BMW1, iPhone 14 pro, гејминг лаптоп Lenovo

Читај повеќе
  • play_arrow

Доктор предупредува што може да се случи ако спиеме само 5 часа

Читај повеќе