Ѕвездата на шоуто Toddlers & Tiaras изврши самоубиство

Членовите на семејството на Каилиа Поуси потврдија дека таа се самоубила.

„Иако беше успешна тинејџерка, на која ѝ претстоеше светла иднина, таа донесе избрзана одлука да стави крај на својот живот“, изјавија тие за TMZ.

Нејзината мајка Марси Поуси Гатерман претходно објави потресна вест за нејзината смрт на својот Facebook профил.

„Немам зборови. Прекрасното девојче го нема. Ве молиме почитувајте ја нашата приватност додека жалиме за загубата на Каилиа“, напиша таа.

Каилиа дипломираше пред само неколку дена. Таа стана позната благодарение на шоуто „Toddlers & Tiaras“, кое се емитуваше на TLC од 2009 до 2013 година. Во емисијата беа прикажани животи на девојки кои учествуваа на натпревари за убавина.

Тагови
реклама

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Вреди да вклучите рерна: Најдобриот рецепт за крцкави печени компири

Read more

Живот

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Read more

Сè што треба да знаете за чистењето на клима-уредот

Read more

Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Read more

4 работи што треба да ги направите ако ве мачи минатото

Read more
 

Магазин

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Читај повеќе
  • play_arrow

Вреди да вклучите рерна: Најдобриот рецепт за крцкави печени компири

Читај повеќе

Сè што треба да знаете за чистењето на клима-уредот

Читај повеќе

Како со диетата 80/20 може да слабеете додека ја јадете вашата омилена храна?

Читај повеќе

Симптоми на дијабетес кои лесно поминуваат незабележани

Читај повеќе

Изложеност на екстремна жештина во бременоста може да му наштети на здравјето на детето

Читај повеќе
Брзи и лесни летни рецепти

Готвење за двајца: Брзи и лесни летни рецепти

Читај повеќе

Која физичка активност е најдобра за ослободување од болките во грбот?

Читај повеќе

Кој ти брани да купиш Чоколино и да учествуваш во наградна игра?

Читај повеќе