Даниел Крег повеќе нема да биде Џејмс Бонд: Кој ќе го замени?

Британскиот актер Даниел Крег по петти и последен пат е во улогата на тајниот агент 007, а сè уште не е одлучено кој ќе го замени.

Сепак, во медиумите се огласи поранешниот Џејмс Бонд, актерот Пирс Броснан кој предложи име на идниот таен агент, замената за Даниел Крег. Станува збор за Том Харди, ѕвезда на серијата „Taboo“ и филмот „Mad Max: Fury Road“.

„Мислам дека Том Харди би можел да биде добар Бонд. Би сакал да го видам во таа улога“, изјави Пирс за Daily Mail.

Претходно имаше гласини дека следниот Бонд би можел да биде жена, но продуцентот на филмот го демантираше тоа. Барбара Броколи изјави дека дефинитивно ќе биде маж.

Таа верува во создавање на силни женски ликови.

„Не сум особено заинтересирана за тоа да преземам машки лик и да ја дадам таа улога на жена. Мислам дека жените се далеку поинтересни од тоа“, изјави Броколи.

Неодамна е објавен вториот трејлер за најновиот Бонд филм, дваесет и петти по ред, во кој за последен пат го гледаме Даниел Крег како агентот 007.

Remote video URL
реклама

Хороскопски знаци кои важат за најдобри во секс

Read more

Шест ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Read more

Видео од деветгодишниот Хабиб во борба со мечка го одушеви интернетот

Read more

Вакцината нема да биде семоќна, маски ќе носиме со години

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Read more

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Read more

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix и Apple сакаат да го откупат новиот филм за Џејмс Бонд за 600 милиони долари

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите 15 психолошки трилери на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Никол Кидман и Мерил Стрип во новиот филм „The Prom“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за романтичната комедија „Dash & Lily“

Читај повеќе
  • play_arrow

7 милиони прегледи за 8 часа: Слушнете ја новата песна на Аријана Гранде

Читај повеќе

Репертоар на Кино Милениум од 22 до 28 октомври 2020

Читај повеќе

Метју Меконахи: Под уцена ја изгубив невиноста на 15 години

Читај повеќе