Промо

НЛБ Банка и Visa со многу изненадувања по повод Олимписките игри

 
Read more
play_arrow

Point Retail Park прославува 2 години!

Првиот малопродажен парк во Македонија - Point Retail Park оваа недела прославува 2 години од своето постоење и тој повод ќе го одбележи со низа активности.
Read more
filter

Спортски, практичен и елегантен: Пристигна новиот Audi Q5 Sportback

Пристигна новиот SUV на Audi: Q5 Sportback.
Read more

Институтот Pasteur de Lille ја оцени ефикасноста на прочистувачите на воздух на Daikin против респираторни вируси

Реномираната француска лабораторија, Институтот Pasteur de Lille, од тестовите донесе заклукок дека асортиманот на прочистувачи на воздух на Daikin отстранува над 99,98% од хуманиот коронавирус HCoV-229E за 2,5 минути*.
Read more

Славиме за рекордна лото 7-ка со семејство од Визбегово

Мите Велковски е млад пензионер, вреден, скромен и ведар човек, ги обожава своите четири внучиња и вели дека сè што прави, прави за нив. Во ова ќе се препознаат многумина.
Read more

Со персонализираните гифт-картички на giftcards.mk никогаш нема да кажеш „Ако не ти се допаѓа подарокот, смени го“

„Честитки за првото работно место! Те сакаат мама и тато“, „Среќен роденден!“, „Ми значиш повеќе и од PlayStation 5“, „Дипломски поклон за нашиот дипломец“...
Read more

Нептун Happy картичката го слави 7. роденден со 777 подароци и специјални попусти за потрошувачите

Нептун Happy картичката го прославува седмиот роденден.
Read more

5 работи кои треба да ги направите за побрза продажба на Вашиот автомобил

Продажбата на автомобили не е воопшто лесен процес, впрочем, постојат многу фактори кои што влијаат врз тоа дали полесно или потешко би го продале автомобилот, а нерет
Read more

НЛБ Банка со промотивна кампања за кредитите за физички лица и во текот на месец јули

НЛБ Банка ја продолжува промотивната кампања за сите кредити за физички лица во период до 31.07.2021 година.
Read more

Многу причини за радост – два гола, два милиони денари од Mozzart!

Погодоците на Пандев и Алиоски на ЕУРО 2020 донесоа голема радост на цела нација, но и одличен износ во хуманитарни цели.
Read more

НЛБ Банка и Виза генерални спонзори на најновиот долгометражен филм на Милчо Манчевски „Кајмак“

НЛБ Банка и Виза се Генерални спонзори на најновото филмско остварување „Кајмак“ на познатиот македонски филмски режисер и сценарист Милчо Mанчевски кое започнува да се снима на почеток на јули годинава.
Read more

„Авицена лабораторија“ ги намали цените на тестовите за COVID-19

Read more
реклама

Сведоци на Илинденското востание: Каква Бугарија, рече Питу Гули, за Македонија излеговме!

Read more

Пожарот кај Кочани локализиран и ставен под контрола

Read more

Љетив на кров – BMW издание

Read more

Визијата на Јордан и Искра Грабул за „Македониумот“ била пред нивното време

Read more