Една од најуспешните порно ѕвезди незадоволна од заработката: Не е во ред

Една од најуспешните порно ѕвезди, Лана Роадс, откри дека често плачела поради ниската заработка.

За време на гостувањето во подкастот „Curious Mike“ изјави дека заработувала многу помалку од инфлуенсерите на Instagram.

„Бев порно ѕвезда број еден и добивав 1.200 долари за една секс сцена. Запознав еден дечко кој работеше за YouTube и Instagram. Ми рече дека заработил 155.000 долари за објава на Instagram на која соработувал со Jeep. Си помислев дека не е во ред што заработувам само 1.200 долари“, рече таа.

Додаде дека била крајно депресивна за време на нејзината најголема слава во порно индустријата.

„Големиот проблем за девојките е што тие се под притисок од агенти кои го немаат на ум она што е добро за нив. Тие на крајот прават многу работи што навистина ги повредуваат“, рече таа.

Потоа изјавила како мрази да снима одредени сцени.

„Кога камерата беше зад мене и не можевте да го видите моето лице, плачев затоа што се чувствував како да ме силуваат“, рече таа.

Лана Роадс ја напушти порно индустријата во 2017 година.

реклама

Откриен потонат брод стар 3.300 години, со стотици недопрени амфори

Read more

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more

Љубов и секс

Голем љубовен хороскоп за лето 2024: Кој ќе го преживее ретрограден Меркур?

Read more

Зошто некои мажи не ги завршуваат долгите врски со брак?

Read more
Правило на 5 минути за решавање расправии

Како се решаваат расправии во врската со „правилото на 5 минути“?

Read more

Три работи што апсолутно ви се потребни ако сакате успешна врска

Read more
 

Магазин

Кои хороскопски знаци живеат по мотото „Целта ги оправдува средствата“?

Читај повеќе

Суперхрана која може да го намали крвниот притисок

Читај повеќе

Зошто е важно да јадете зелен лиснат зеленчук во лето?

Читај повеќе

Рецепт на денот: Летна салата со печена пченка

Читај повеќе

Седум навики на родителите кои воспитуваат среќни деца

Читај повеќе

Како помалку да се потите на високи температури?

Читај повеќе

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Читај повеќе

Хороскопски знаци на кои ќе им се смени среќата со парите во јули

Читај повеќе
  • play_arrow

Вреди да вклучите рерна: Најдобриот рецепт за крцкави печени компири

Читај повеќе