Видео

play_arrow

Не е ни Despacito, ни Gangnam Style: Кое е најгледаното видео во историјата на YouTube?

Од своето основање во 2005 година, YouTube постигна фасцинантен раст и бележи неверојатна статистика.
Read more
play_arrow

Фејл компилација со мајмуни

Со мајмуните секогаш знае да биде забавно, а често подебелиот крај да го извлече човекот.
Read more
play_arrow

Фејл компилација: Кога идиоти вежбаат

Без коментар.
Read more
play_arrow

Само британски фејлови

Смеење до солзи со потезите на невнимателните Британци.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Најсмешните фејлови за изминатава недела.
Read more
play_arrow

Фејлови кои не завршија добро

Тазе фејлови за нова тура смеење.
Read more
play_arrow

Снежна фејл-компилација (II дел)

Почна малку снег и кај нас, но само на повисоките места. Сепак, тоа не значи дека не може да уживаме во урнебесни моменти снимени онаму каде што сѐ е побелено.
Read more
play_arrow

Снежна фејл-компилација

Кај нас уште нема снег, но тоа не значи дека не може да уживаме во урнебесни моменти снимени онаму каде што сѐ е побелено.
Read more

Откриена причината за смртта на Масимо Савиќ

Откриена е причината за смртта на легендарниот хрватски пејач Масимо Савиќ, кој почина вчера на 61 година.
Read more
play_arrow

Најшокантните фејлови во 2022

Во најновата фејл компилација на Fail Army на едно место се собрани најшокантните фејлови на кои сведочевме во 2022 година.
Read more
play_arrow

Најдобрите фејлови за 2022 година

FailArmy на едно место ги собра најдобрите фејлови кои ја одбележаа 2022 година.
Read more
filter

8 декември 1980 – убиен бил Џон Ленон

На денешен ден, 8 декември, во 1980 година убиен бил Џон Ленон, пејач, композитор и гитарист на Битлс. Роден е на 9 октомври 1940 година.
Read more
реклама

Том Хенкс со години се бори со тешка болест која ја добил поради улога

Read more

Брук Шилдс: Агаси збесна кога глумев со Џои во Friends

Read more

Зошто Германија и Јапонија сериозно се вооружуваат?

Read more

САД одби да објави снимки од соборените НЛО-а: Тоа е строго доверливо

Read more