Фаворитот за новиот Бонд се појави на црвениот тепих со 24 години постарата сопруга

Арон Тејлор-Џонсон уживаше во ретко излегување со неговата 24 години постара сопруга Сем, а се појавија на премиерата на филм во Лондон.

Парот беше насмеан додека одеа на црвениот тепих пред премиерата на биографскиот филм за Ејми Вајнхаус налсовен како „Back to Black“, кој го режираше токму Сем.

Дуото остана верно на насловот на филмот и облече целосно црни комбинации за таа пригода. Сем се одлучи за долг црн фустан, кој го спои со црн кожен ремен и штикли.

Арон облече црна кошула и панталони во иста боја, а изгледот го комплетираше со кожна јакна.

Двојката се запозна на снимањето на филмот „Nowhere Boy“ во 2009 година кога тој имаше 18, а Сем 42 години. Се венчаа во 2012 година и сега се родители на Вајлд (13) и Роми Хироу (11), како и на Анџелика (25) и Џеси (15) од првиот брак на Сем. Денес Арон има 33 години, а Сем 57.

Арон неодамна изјави дека критиките на јавноста за 24-те години старосна разлика на парот му се „бизарни“. Во интервју за британското издание на магазинот Rolling Stone, актерот ги потсети фановите дека е „постара душа“ благодарение на неговите детски актерски денови.

Појавувањето на двојката доаѓа откако наводно на Арон „претходно му била понудена“ улогата на легендарниот таен агент Џејмс Бонд. Доколку ја прифати понудата, актерот од „Tenet“ ќе ги преземе уздите од Даниел Крег, кој го глумеше Бонд во вкупно пет филма во траење од 15 години.

реклама

Лекар советува каков чај да пиете за намалување на крвниот притисок

Read more

Скопје за време на Прва светска војна

Read more

3 едноставни чекори како да ослабите 10 килограми

Read more

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Read more

Филм & ТВ

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Read more

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Read more

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Read more

Полициска истрага за смртта на Метју Пери: Кој му го дал кетаминот?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Читај повеќе
  • filter

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Читај повеќе

Полициска истрага за смртта на Метју Пери: Кој му го дал кетаминот?

Читај повеќе

The Rock изгледа непрепознатливо во неговата нова улога

Читај повеќе
  • play_arrow

Новинар ја изненади Ема Стоун кога ѝ се обрати со вистинското име

Читај повеќе
  • play_arrow

Филмот за Доналд Трамп разгоре контроверзии во Кан

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Кортни Кокс тврди дека Метју Пери ја посетува и по смртта: Чувствувам дека е тука

Читај повеќе