Фејл компилација: Најсмешните новинарски гафови за април

Уживајте во најновата смешна компилација со новинарски незгоди и гафови актуелни на интернет во текот на изминатиот месец.

реклама

Забава

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more

Фејл компилација на неделата

Read more

Фејл компилација на неделата

Read more

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пуштена патеката на диносаурусите за џогинг и велосипедизам

Read more
play_arrow

Најлуксузниот авто-отпад во светот

Read more
play_arrow

DuAxel, ровер кој се трансформира за истражувачките мисии на НАСА

Read more
play_arrow

Моментот кога експлодира џиновска бомба од Втора светска војна во Полска

Read more
play_arrow

Планинар сними средба со пума: Агонија долга 6 минути

Read more
play_arrow

Комбинација од вежби за согорување на 600 калории

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Scream“

Read more
play_arrow

10 најзлобни работи кои Симпсонови му ги направија на дедо Симпсон

Read more
play_arrow

14 октомври 1888, снимен првиот филм

Read more
play_arrow

10-минутен HIIT тренинг за топење калории

Read more
play_arrow

Како ќе заврши универзумот?

Read more
play_arrow

Брат за брат, репрезентацијата за...

Read more