Прв трејлер за „Nine Perfect Strangers“ – новата серија со Никол Кидман

Ако бевте големи фанови на „Big Little Lies“ и „The Undoing“, креаторите на овие две серии имаат нова серија што ќе ви стане опсесија.

Во „Nine Perfect Strangers“ повторно заедно работат Дејвид Е. Кели, Никол Кидман и авторката Лиен Моријарти, создавајќи нова авантура работена по книга.

Дејството се случува во ексклузивен, елитен ресорт за богати луѓе Tranquillum House, далеку од цивилизацијата, каде на девет избрани посетители им се ветува „исцелувачко и трансформативно искуство“.

Токму тука почнуваат драмата и мистеријата.

Покрај Кидман, во серијата играат и Мелиса Мекарти, Мајкл Шенон, Лук Еванс, Реџина Хол, Боби Канавале, Самара Вивинг, Мелвин Грег, Мани Хасинто, Ашер Кеди, Грејс ван Патеб  Тифани Бун.

Првите осум епизоди од „Nine Perfect Strangers“ ќе бидат премиерно прикажани на Hulu на 18 август.

реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Роналдо ја открива програмата на која ги должи неверојатното тело и форма

Read more

Три хороскопски знаци кои ги чека голема среќа во август

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Филм & ТВ

Најлошите филмови снимени според бестселери

Read more

Никол Кидман непрепознатлива за новата улога во серијата „Roar“

Read more

По 21 година, Македонија се враќа во Венеција со „Вера сонува за морето“

Read more

Овој филм на Netflix има 75 милиони прегледи за помалку од еден месец

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Почина Дасти Хил, басистот на Зи-Зи Топ

Читај повеќе
  • play_arrow

Најлошите филмови снимени според бестселери

Читај повеќе

Никол Кидман непрепознатлива за новата улога во серијата „Roar“

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

„Чувај ме“ е новата песна на култниот македонски бенд „Д.Н.О“

Читај повеќе

По 21 година, Македонија се враќа во Венеција со „Вера сонува за морето“

Читај повеќе
  • play_arrow

Уште еднаш, овојпат без солзи: „Архангел“ се поезијата на Скопје

Читај повеќе
  • play_arrow

Овој филм на Netflix има 75 милиони прегледи за помалку од еден месец

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен тизерот за последната сезона на „La Casa de Papel“

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за последната сезона на „The Walking Dead“ е прилично брутален

Читај повеќе