30-минутни вежби за затегнати нозе

М.С.
/ 05.03.2021 / 10:54

Како што се затоплува времето, сѐ почесто ќе треба да носите кратки шорцеви и да ги покажете нозете. Затоа, добро е да почнете со вежбање уште од сега за да го дочекате летото со затегнати нозе во форма.

Вежбите во ова видео можете да ги правите во домашни услови. Иако можеби на почетокот ќе ви изгледаат тешко, сепак ќе се уверите дека вреди да ги пробате.

реклама

Фит

Согорете 600 калории додека ги правите овие вежби дома

Read more

Топ 20 јадења со речиси 0 калории

Read more

Колку долго човек може да издржи без спиење?

Read more

8-минутни вежби за истегнување нозе со Памела Рајф

Read more

Нови видеа

play_arrow

Официјален трејлер за „The Last Letter From Your Lover“ на Џоџо Мојс

Read more
play_arrow

Поглед во новите Samsung Galaxy Book Pro и Pro 360

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за истегнување нозе со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Најдобри вежби за гради за почетници

Read more
play_arrow

Десет интересни идеи за украсување велигденски јајца

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за „Sweet Tooth“ - новата серија на Netflix

Read more
play_arrow

Топ 10 места за посета во Португалија

Read more
play_arrow

46 вчудовидувачки факти за вселената

Read more
play_arrow

20-минутни вежби за совршен задник

Read more
play_arrow

Објавен тизер за трилер серијата „Hit & Run“

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Ајде да вежбаме

Read more