Џеј Ло и Бен Афлек го гледаа Dune 2 во кино, па си го исчистија ѓубрето

Џенифер Лопез и Бен Афлек се снимени во кино како заедно го гледаат филмот „Dune 2“, но она што го направиле по прикажувањето изненади многумина.

На X е споделено видео на кое се гледа како парот, по гледањето на филмот, веднаш не ja напуштил слата, туку останал да ги исчисти остатоците од храна и пуканки што двајцатаги оставиле.

Нивниот потег воодушеви многумина, но некои го критикуваа авторот на видеото што ги снимил и ги поставил на интернет.

„Со ова покажаа дека дури и познатите се всушност само луѓе“, „Сум видел 100 пати како 'обичните' луѓе оставаат ѓубре и неред зад себе. Секоја чест за нив“, „Ова навистина ме изненади, многу луѓе не го прават тоа“, се дел од коментарите.

URL

„Тешко е да се замисли едноставно да се занимавате со вашата секојдневна рутина додека ве снимаат странци кои сакаат дополнително внимание на социјалните мрежи“, „Мислам, симпатично е или што и да е, но навистина ни треба закон за да го забрани ова. Лудо е како можете едноставно да снимате некого кој си ја гледа работата и го објавувате на интернет за да го видат милиони“, забележаа некои.

Споменатото видео за само еден ден собра 12 милиони прегледи.

реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Зошто има сè поголем број случаи на рак на пенис низ светот?

Read more

Кога Данела ќе плива во Вардар?

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Read more

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Read more

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледаше Бренда во првата епизода од „Беверли Хилс“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Читај повеќе