Голем хепенинг во Алфи Техноцентар „Сега му е време на цени без ДДВ“

Голем хепенинг во Алфи Техноцентар ,,Сега му е време на цени без ДДВ“ со клуб попусти од - 15,6% на целиот асортиман, на огромно задоволство на граѓаните со цел да уживаат на ова шопинг искуство со неодоливо ниски клуб цени!

Настанот е организиран во два продажни објекти во Алфи Техноцентар Куманово и Алфи Техноцентар во Скопје со старт од 20.06-25.06.2022 како и online на нивниот добро познат сајт alfi.mk со клуб попусти на над 50000 производи.

,,Со овој настан сакаме да им овозможиме на граѓаните да се препуштат на незаборавна шопинг авантура со неодоливо ниски клуб цени во која ќе уживаат максимално, затоа што задоволството на нашите купувачи е нашата цел и мотивација!“, изјави Анета Ангеловска, маркетинг менаџер на Алфи Техноцентар, заедно со својот маркетинг тим.

Со добар Шопинг очекувајте и одлична забава со многу балони и музика.

Побрзајте, посетете ги продажните салони на Алфи Техноцентар!

 

Ваш Алфи Техноцентар

реклама

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Read more

Србин уапсен во Грција, Хрватска го бара за воени злосторства

Read more

Дончиќ ги смени навиките и никогаш не изгледал подобро

Read more

Македонија или Див Запад: „Жолта минута“ на Арбер Адеми од ДУИ

Read more

Промо

Neptun и светскиот BEAUTY-TECH бренд FOREO донесоа револуција во домашната нега на лицето

Read more

Ново истражување на Македонски Телеком за дигитална зрелост на малите и средни компании

Read more

Голем хепенинг во Алфи Техноцентар „Сега му е време на цени без ДДВ“

Read more

Експресивен дизајн и иновативна технологија: Новиот Volkswagen T-Roc е тука!

Read more
 

Ново

  • filter

Разјаснета причината за небесниот феномен над Нов Зеланд

Читај повеќе

Ѓоковиќ поради Чилиќ би можел да се збогува од Вимблдон

Читај повеќе

Адеми: Жалам за инцидентот, имаше насилство врз мене

Читај повеќе
  • play_arrow

15 најопасни аеродроми во светот

Читај повеќе

Беретини се повлече од Вимблдон поради коронавирус

Читај повеќе

Зошто се фрла сол на патиштата и во лето?

Читај повеќе

Верати опљачкан на Ибица

Читај повеќе

Како да го ублажите чешањето по каснување од комарец?

Читај повеќе
  • play_arrow

Синедејс 2022 отвора со македонската премиера на играниот филм „Мими“

Читај повеќе