Клубски вратар против пијан посетител

Рaзвиените мускули и големата самодоверба, во комбинација со алкохол можат да му создадат на човек слика дека е најсилниот на светот. Затоа тука се вратарите за да ги спуштат работите на земја. Во случајов да спуштат еден разјарен посетител на улицата пред клубот.

 

 

реклама

Чек дис аут

Johnnie Walker ќе се продава во „хартиена амбалажа“

Read more

Моментот кога Роберт Ирвин беше каснат од змија на лицето

Read more

Застрашувачки момент: Сурферка опколена од три ајкули

Read more

Вирална дилема: Која зебра гледа во камерата?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Рецепт на денот: Хумус на турски начин

Read more
play_arrow

Да ти нацртам: Што значи безбедна дистанца од 2 метра?

Read more
play_arrow

Дуа Липа објави нов спот за „Hallucinate“

Read more
play_arrow

Коронавирус и имунитет – научно објаснето

Read more
play_arrow

Како ќе патуваме со авион во ковид иднината?

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Споредба на Хрватска и Србија

Read more
play_arrow

Дали е подобро да се посвои машко или женско маче?

Read more
play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Read more
play_arrow

Летен фит предизвик: Затегнете ги нозете

Read more
play_arrow

Какви последици по здравјето имаат луѓето кои прележуваат COVID-19?

Read more
play_arrow

Еволуција на најстарите светски знамиња

Read more