​Netflix најави нов филм со Камерон Дијаз и Џејми Фокс во главните улоги

Кон крајот на април минатата година заврши снимањето на акционата комедија Back in Action, а Netflix сега ја објави првата фотографија од филмот, навестувајќи дека наскоро ќе можеме да ја гледаме на оваа стриминг платформа.

Не се познати премногу детали за заплетот, освен дека двајца поранешни шпиони, неколку години откако се откажале од кариерата во ЦИА за да основаат семејство, се враќаат во светот на шпионажата кога ќе се открие нивниот идентитет.

Во филмот играат и Кајл Чендлер, Глен Клоуз, Ендрју Скот и Џејми Деметриу.

URL

Ова е трета соработка на Дијаз и Фокс. Тие работеа заедно за прв пат во 1999 година на филмот Any Given Sunday. Потоа работеа на филмот Annie од 2014 година, по што Дијаз се пензионира бидејќи сакаше да му се посвети на семејството. Но, актерката излезе од пензија минатата година за да глуми во акционата комедија на Netflix.

реклама

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more

Големата разлика во годините е нов тренд кај паровите

Read more

Рецептот што го освои TikTok: Пробајте го најмекото пилешко и компири во сос од лимон

Read more
25 февруари 1944, Бугарите го ликвидираа Кузман Јосифоски - Питу

25 февруари 1944, Бугарите го убиле херојот Кузман Јосифоски - Питу

Read more

Филм & ТВ

Џоли изненади со нов изглед: Ја обои својата природна кафена коса

Read more

Првиот трејлер за крими серијата на Гај Ричи за Netflix ветува многу драма и акција

Read more

Најпопуларниот актер на денешницата дома нема интернет и не користи мобилен

Read more

Заврши снимањето на серијата The Penguin, Колин Фарел го игра смртниот непријател на Бетмен

Read more
 

Сцена

Џоли изненади со нов изглед: Ја обои својата природна кафена коса

Читај повеќе
  • play_arrow

Првиот трејлер за крими серијата на Гај Ричи за Netflix ветува многу драма и акција

Читај повеќе

Најпопуларниот актер на денешницата дома нема интернет и не користи мобилен

Читај повеќе
  • play_arrow

Заврши снимањето на серијата The Penguin, Колин Фарел го игра смртниот непријател на Бетмен

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за Borderlands: Доаѓа на лето и е полн со експлозии, хумор и холивудски ѕвезди

Читај повеќе

Оскаровецот Мендес ќе режира четири филма за „Битлси“

Читај повеќе

Кевин Бејкон по 25 години брак открил дека сопругата Кира му е всушност братучетка

Читај повеќе
  • play_arrow

Поради филм кој моментално е хит, песна од 2004 година го освојува интернетот

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои се најгледани филмови и серии на HBO во моментов?

Читај повеќе