Отворено првото Kazzino Mozzart во срцето на Скопје

Отворено е првото Кazzino Mozzart во срцето на Скопје кое го носи сјајот и гламурот на светските центри на забава. Локалот е направен по светски стандарди, со ексклузивен ентериер, луксуз и нуди одлична атмосфера во која секој играч може да ужива.

Гостите во Kazzino Mozzart кои со причина ќе доаѓаат да се забавуваат токму на ова место, ќе го почувствуваат адреналинот и возбудата на исчекувањето, а покрај сето тоа и ќе заработат. Во објектот ќе ги очекуваат рулет од највисок квалитет и слот машини со понуда на игри од светска класа, кои на играчите нудат широк спектар на игри и најмногу џекпотови.

На располагање е стручниот и љубезен персонал кој ќе помогне гостите да уживаат и да го направат својот престој уште поудобен. Кazzino Mozzart се наоѓа на добро позната локација во центарот на Скопје, спроти Триумфална Капија, а работи 24/7. 

„Отворањето на првотo ексклузивно Kazzino Mozzart е само еден од показателите дека сме генератор на нови трендови кога станува збор за забавата. Нашата главна цел е сите Mozzart објекти да бидат клучната точка на забава во градот и место каде што сите посетители можат да добијат одлична услуга и најквалитетни забавни содржини. Продолжуваме и понатаму да ги изненадуваме нашите играчи и да воведуваме новитети на пазарот.“ – изјавија од менаџментот на Mozzart. 

Инаку, Kazzino Mozzart ги презема сите заштитни мерки и протоколи за работа за најбезбедна средина и сигурна игра за своите посетители. Помеѓу апаратите поставени се заштитни прегради, редовно се врши темелна дезинфекција на апаратите и просторијата, како и истакнати се препораките за превенција од COVID-19 кои се задолжителни за сите посетители. 

Ве покануваме да нè посетите и да се уверите зошто Kazzino Mozzart ќе биде Вашето ново омилено место за најдобра забава и местото со најголеми добивки и џекпотови во градот! 

реклама

Сведоци на Илинденското востание: Каква Бугарија, рече Питу Гули, за Македонија излеговме!

Read more

Мицковски, временски патник - го честиташе Велигден на 2 август

Read more

Шоферски дилеми: Дали смеете да прескокнувате брзини?

Read more

Србите обвинуваат: Црногорските ватерполисти намерно загубија

Read more

Промо

НЛБ Банка и Visa со многу изненадувања по повод Олимписките игри

Read more

Point Retail Park прославува 2 години!

Read more

Спортски, практичен и елегантен: Пристигна новиот Audi Q5 Sportback

Read more

Институтот Pasteur de Lille ја оцени ефикасноста на прочистувачите на воздух на Daikin против респираторни вируси

Read more
 

Ново

Во Кочани огнената стихија оштети куќи и возила, десетина граѓани завршија во болница

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „La Casa de Papel“

Читај повеќе
  • play_arrow

Првиот комерцијален сателит што може да се репрограмира беше лансиран во вселената

Читај повеќе

Начинот на живеење пред зачнувањето влијае врз здравјето на бебето

Читај повеќе

Кејн не се појави на подготовки со Тотенхем, сака да го продадат

Читај повеќе
  • play_arrow

Мицковски, временски патник - го честиташе Велигден на 2 август

Читај повеќе

Нови 54 случаи на COVID-19 од 3.087 тестирања

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да направите камера за во автомобил од стар смартфон?

Читај повеќе

Дали е сѐ дозволено во љубовта и војната?

Читај повеќе