Софија Вергара и Хајди Клум - жешка комбинација

Убавиците Софија Вергара и Хајди Клум привлекоа внимание со својот моден избор на снимањето на емисијата „America's Got Talent“.

Жешката Колумбијка прво се појави во маслинесто-зелени панталони и јакна во истата боја, а целокупниот изглед го збогати со едноставна шминка.

За да биде вечерта уште поинтересна, славната актерка не се држеше до еден аутфит, туку оригиналните маслинови тонови ги замени со фустан во боја на циклама, а самата креација ги истакна нејзините облини.

Актерката на снимањето се дружеше со Хајди Клум со која сними симпатично видео како влегуваат во лифт. На видеото се гледа како славните дами се држат за раце и одат кон лифтот, а потоа со насмевка на лицето се свртуваат кон објективот.

Хајди исто така беше облечена во фустан со дреч светлозелена боја, а и двете носеа слични модни изданија.

реклама

Зошто луѓето го мразат Новак Ѓоковиќ?

Read more

Шест знаци дека ви недостасува витамин Б12

Read more

Рани симптоми на срцев удар што се појавуваат неколку месеци порано

Read more

Зошто Белгија воведува зелено трепкачко светло на возилата?

Read more

Филм & ТВ

Amazon Prime се мајтапи со Netflix за забраната за споделување лозинка

Read more

Muted е меѓу најгледаните серии на Netflix, сите ја коментираат последната сцена

Read more

Георгина ги украде погледите во Кан

Read more

Наскоро доаѓаат летните блокбастери

Read more
 

Сцена

Amazon Prime се мајтапи со Netflix за забраната за споделување лозинка

Читај повеќе
  • play_arrow

Muted е меѓу најгледаните серии на Netflix, сите ја коментираат последната сцена

Читај повеќе
  • filter

Георгина ги украде погледите во Кан

Читај повеќе
  • play_arrow

Наскоро доаѓаат летните блокбастери

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најсмешни блупери на Џим Парсонс како Шелдон

Читај повеќе
  • play_arrow

Тина не си го сакала големиот хит награден со Греми: Ужасна и грозна песна

Читај повеќе

Почина Тина Тарнер

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Новата Софија Лорен во предизвикувачки фустан блесна во Кан

Читај повеќе
  • play_arrow

Спремете ги паломите: Романтични филмови кои немаат среќен крај

Читај повеќе