Model 3

Tesla Model 3 има нов изглед по Porsche трансформацијата

Model 3 на Tesla годинава ќе биде освежен, но сопственикот на овој автомобил од Масачусетс го направи тоа на свој начин и го подобри изгледот на електричниот модел.
Read more
filter

Поглед во Porsche трансформираниот Model 3 на Tesla

Model 3 на Tesla доби подобар изглед преку деловите на Porsche Cayman GT4. Подетално за овој необичен модел тука.
Read more
play_arrow

Може да ви падне задниот браник – призна Tesla

Кога сте лидер во нешто, тогаш сте постојано во центарот на медиумското внимание, но уште еднаш се докажа дека лошиот публицитет не е добар публицитет.
Read more
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Финансиски хороскоп од 15 до 21 јули

Read more

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Read more