Топ 10 моменти од кралицата Елизабета во The Crown

Никој не ја носел круната онака како што ја носеше кралицата Елизабета II. Во серијата „The Crown“, која сѐ уште има епизоди за емитување, ја глумеа неколку актерки, во зависност од годините на кралицата. И тоа одлично го направија.

Ова се досега топ 10-те најдобри моменти од оваа серија која по нејзината смрт веројатно ќе стане уште попопуларна.

реклама

Останато

Топ 10 моменти од кралицата Елизабета во The Crown

Read more

Спасување куче паднато од брана

Read more

Спасување хаски од замрзнато езеро

Read more

Дронска снимка од поплавите во Канада

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најдобриот начин за трошење калории: 30 минути домашни кардио вежби

Read more
play_arrow

Зошто е добро да се исплачете?

Read more
play_arrow

15 најчудни тактики на Тајната служба

Read more
play_arrow

4 вежби за 4 минути - за ослободување од болки во долниот дел на грбот

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Зошто никој не сака да го земе Кристијано Роналдо?

Read more
play_arrow

38 рецепти за појадок што се прави за една минута

Read more
play_arrow

Кога сѐ ќе тргне наопаку, фејл компилација

Read more
play_arrow

Најдобрите вежби за истегнување, треба да ги правите секој ден

Read more
play_arrow

Од Yugo до Rolls-Royce: Кои се најскапите модели на автомобилските брендови?

Read more
play_arrow

15 најголеми копнени возила во светот

Read more
play_arrow

За цврсти раце: 12 минути вежби идеални за почетници

Read more