УРБАН стил - нов инстант лоз на барање на урбаниот начин на живеење

Еко, модерно, забавно, бесшумно и со стил, тоа е новото решение за поддршка на урбаното живеење.

Проценивме дека на младите и на животната средина им треба поддршка во урбаниот начин на живеење. Затоа во семејството на нашата инстант лотарија вклучивме можност за освојување електричен мотор, со учество во игра на среќа.

Инстант лозот УРБАН стил има одговор за подобрување на стилот на живеење, но има и решенија за загадувањето, за градската бучава и градскиот метеж, како и за намалување на буџетот за превоз. Учеството во играта е едноставно, а дознавањето на добивката е брзо и забавно. Со гребење на 9-те полиња за игра на инстант лозот УРБАН стил, доколку се добијат три исти симболи ќе се освои еден од 100-те електрични мотори, доколку на три места се открие ист износ, следува парична добивка до 10.000 денари. На инстант лозот има два модела електрични мотори со слични перформанси.

Добитниците на премија електричен мотор ќе имаат безбеден и бесшумен превоз, нема да ја загадуваат околината, а своето превозно средство ќе го полнат со електрична енергија и тоа дома или каде било каде што го полнат и својот мобилен телефон.

Лозот чини 50 денари и наменет е за сите што го следат трендот и сакаат да го зачуваат своето здравје и здравјето на животната околина. Со оглед на популарната цена на лозот и големиот број премии, веруваме дека многу скоро ќе ги добиеме и првите среќни фотографии на сопственици на електрични мотори од инстант лозот УРБАН стил.

реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Пет автомобили кои нема да ја дочекаат 2024 година

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Read more

Промо

BMW1 во Скопје, луксузни патувања за Дубаи во Тетово, Битола, Кривогаштани и Скопје, МЕГАВИН.МК донесе среќа низ цела држава

Read more

Празници се ближат! Coca-Cola го најавува караванот што го прославува духот на Дедо Мраз во сите нас

Read more

10 години во Singular низ призмата на првите вработени во македонската канцеларија

Read more

Овие празници Coca-Cola го слават духот на Дедо Мраз во сите нас

Read more
 

Ново

Путин: Западот никогаш нема да успее да ја ослаби и уништи Русија

Читај повеќе

Левица: Никој не се грижи за бегалците од конфликтот во 2001 година

Читај повеќе

Заврши есенскиот дел во 1.МФЛ, мешаница на врвот и на дното

Читај повеќе

Вучиќ најави изградба на гасна интерконекција кон Македонија

Читај повеќе

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Читај повеќе

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Читај повеќе
  • play_arrow

Лејкерс го освоија НБА купот – МВП трофејот за Леброн Џејмс

Читај повеќе
  • filter

10 декември 1868, во Лондон проработел првиот семафор

Читај повеќе
  • play_arrow

Македонија ЃП бара оставки во Судиската организација

Читај повеќе