Влета гола во студио и со цигла ја нападна водителката

Не, не е подготовка за првоаприлска шега. Ова навистина се случи и тоа во живо на една романска телевизија.

Жената, целосно гола, одеднаш влетува во студиото, со раката во која држи цигла крената горе. Ја фрла кон зарепастената водителка, која за среќа навреме се тргна и избегна сериозна повреда.

Очигледно е дека целта на нападот е токму водителката Мирела Вајда. Мотивот за ваквиот испад е засега неразјаснет.

Она што се знае, а кое го објавија романските медиуми, е дека жената влегла во зградата преку страничен влез.

реклама

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more

Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ раскинаа по 24 години врска

Read more

Работи што ги прави секој маж кој искрено ве сака

Read more

Чек дис аут

Кои се најбогатите земји на светот?

Read more

Мајки и деца, фејл компилација

Read more

Бувот писмоносец кој не сакаше да се оддели од писмото

Read more

Аеродром на Малдиви: Авионите како да нурнуваат во океанот

Read more
 

Магазин

Кои се најбогатите земји на светот?

Читај повеќе
  • play_arrow

Мајки и деца, фејл компилација

Читај повеќе

Како да ја развиете читачката способност кај децата?

Читај повеќе
  • play_arrow

Бувот писмоносец кој не сакаше да се оддели од писмото

Читај повеќе
  • play_arrow

Согорете 600 калории додека ги правите овие вежби дома

Читај повеќе

Истражување: Колку штити една доза, а колку две дози на Pfizer?

Читај повеќе

Како да препознаете кога е жената сексуално возбудена?

Читај повеќе

Колку милијарди долари доби Мелинда Гејтс по разводот?

Читај повеќе

Десерт на денот: Колач со бело чоколадо и кокос

Читај повеќе