Чекај да те растегнам малку

Снимка од теретана стана хит на интернет поради девојка која среде растегнување испушти гласно гасови од цревата. Нејзиниот прдеж ги насмеа тренерот и присутните во салата.

Додека тренерот Карлос Марвила ѝ помагаше на девојката да се растегне, во еден момент таа прдна и сите почнаа да се смеат.

„Мала незгода“, напиша Марвила на снимката на TikTok, која има над 60 милиони прегледи.

Remote video URL
реклама

Чек дис аут

Подемот и падот на Ден Билзеријан – Кралот на Instagram

Read more

За спомен од корона - поштенски марки од тоалетна хартија

Read more

Нов Гинисов рекорд за најголема фонтана

Read more

Јапонски морбиден изум: Тросед кој се претвора во ковчег

Read more

Магазин

Зошто коронавирусот е толку опасен за човечкиот организам?

Читај повеќе
  • play_arrow

Подемот и падот на Ден Билзеријан – Кралот на Instagram

Читај повеќе

За спомен од корона - поштенски марки од тоалетна хартија

Читај повеќе
  • play_arrow

Нов Гинисов рекорд за најголема фонтана

Читај повеќе

Загадувањето на воздухот ја зголемува смртноста од КОВИД за 15 проценти

Читај повеќе

10 начини на кои пандемијата ќе ги промени луѓето и човештвото

Читај повеќе

Предлог за читање: „1984“ од Џорџ Орвел

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои најмногу зеленеат од љубомора

Читај повеќе
  • play_arrow

Пробајте го најстариот рецепт за палачинки

Читај повеќе