„Godzilla: King of the Monsters“ доби брутално искрен трејлер

Во најновата епизода од серијалот „Искрен трејлер“ на Screen Junkies, брутално искрен трејлер доби филмот „Godzilla: King of the Monsters“.

Во видео филмот ќе го погледнете од поинакв, хумористична перспектива.

реклама

Филм & ТВ

„The White Tiger“ - новата серија на Netflix со Пријанка Чопра

Read more

„Narcos“ се враќа со трета сезона, но без Диего Луна

Read more

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more

Мемиња во кои ќе се пронајдат вистинските фанови на „Friends“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Подемот и падот на Ден Билзеријан – Кралот на Instagram

Read more
play_arrow

Нов Гинисов рекорд за најголема фонтана

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Midnight Sky“ со Џорџ Клуни во главната улога

Read more
play_arrow

10 најстрашни сцени од серии на Netflix

Read more
play_arrow

Тренинг за целото тело: Согорете 200 калории за 10 минути

Read more
play_arrow

Десетте најголеми црни дупки откриени досега

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на iPhone 12?

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Read more
play_arrow

10-минутни утрински вежби за целото тело

Read more
play_arrow

Протест во Берлин против заострените рестриктивни мерки поради епидемијата на COVID-19

Read more
play_arrow

Што има во внатрешноста на полначот на iPhone 12?

Read more