Селебрити

10 прашања со Елена Ристеска
play_arrow

10 прашања со Елена Ристеска

Што ќе беше доколку не беше пејачка? Која е најголемата глупост што ја има слушнато за себе? Одговорите на овие и уште осум други прашања кои и ги поставивме на Елена, погледнете ги во видеото.
Read more
реклама

Украдени околу еден милион евра од приватна куќа во Скопје

Read more

Еден убиен, тројца повредени во пресметка во скопско Батинци

Read more

Гурмански рецепти со јајца кои мора да ги пробате

Read more

5 јули 1946 светот првпат се запознал со бикини

Read more