Ќерката на Кетрин Зита-Џонс и Мајкл Даглас порасна во убавица

Актерката Кетрин Зита Џонс на Instagram сподели фотографија со ќерката Карис и ги одушеви обожавателите на социјалните мрежи.

Во описот на фотографијата напиша дека ова ѝ е омилен вид забава, времето минато во шопинг со нејзината ќерка. Исто така, и 19-годишната Карис се надоврза на објавата, порачувајќи ѝ на мајка си дека многу ја сака.

Ќерката на Кетрин и Мајк Даглас има 19 години и веќе влезе во светот на модата, позирајќи за луксузната куќа Fendi. Со мајка си се има најдено на насловните страници на повеќе модни списанија.

„Лудо се забавувавме на снимањето. Имаме прилично слична смисла за хумор и секогаш кога сме заедно јас и мајка ми се смееме. Таа е најинтересната личност што ја познавам“, изјави Карис.

реклама

Сурови до коска: Хороскопски знаци кои исчезнуваат без збор

Read more

Цвеќе кое е одлично против мувла, го чисти и воздухот, го препорачува и НАСА

Read more

Хачанов го советува Циципас: Ако сакаш да го победиш Ноле...

Read more

Тајните на женското задоволство: Какви оргазми се бран, вулкан и лавина?

Read more

Филм & ТВ

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Read more

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Read more

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Read more

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Искрен трејлер за Star Wars спиноф серијата Andor

Читај повеќе
  • play_arrow

Животната приказна на актерот Един Хасановиќ: Од бегалец до номинација за Оскар

Читај повеќе

Почна снимањето на реалното шоу Squid Game – натпреварувач изнесен на носилки

Читај повеќе

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Читај повеќе

Најубавите цитати од Тоше Проески за љубовта и животот

Читај повеќе

Зошто ниту една жена не е номинирана за Најдобар артист на БРИТ наградите годинава?

Читај повеќе
  • play_arrow

10 најголеми скандали на „Американски идол“

Читај повеќе
  • play_arrow

Се појави снимка на која свекрвата ја напаѓа Шакира, фановите згрозени

Читај повеќе
  • filter

25 јануари 1981, роден е Тоше Проески

Читај повеќе