Хроника

Мртов маж со повреди на главата пронајден кај касарната во Гевгелија

21. ноември 2017 - 17:56 | Макфакс

Мртов маж бил пронајден утринава во близина на касарната во Гевгелија.

Според првичните информации од полицијата, починатиот маж имал повреди во пределот на главата.

Неговото тело е предадено на обдукција за да се утврдат причините за смртта.

Коментирај