Роберт Де Ниро се отвори: Како е да имаш бебе на 80 години?

Роберт Де Ниро неодамна си ја отвори душата во интервју за People, во кое зборуваше за својата 10-месечна ќерка Џиа.

Познатиот актер не ги криеше солзите кога зборуваше за својата најголема среќа во моментов. Секогаш кога има проблеми, вели Де Ниро, тој наоѓа утеха во неа.

„Сè за што сум опседнат или загрижен едноставно исчезнува кога ќе ја погледнам“, вели 80-годишниот актер и додава:

„Таа е симпатична. Сите деца ја сакаат. Дури и внуците. Таа им е тетка, а тие ќе станат тинејџери“.

Remote video URL

Грижата за потребите на Џиа најмногу ја препушта на сопругата.

„Не ги прават тешките работи. Тука сум, ја поддржувам мојата девојка. Но, таа ги обавува работите. Имаме и помош, што е многу важно", рекол познатиот актер.

Remote video URL

Да потсетиме, Де Ниро, покрај ќерката Џиа Вирџинија, ги има и ќерката Дрина (56), синот Рафаеле (47), близнаците Џулијан и Арон (28), синот Елиот (25) и ќерката Хелен (12).

Покрај децата, актерот има и четири внуци.

реклама

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more

Големата разлика во годините е нов тренд кај паровите

Read more

Рецептот што го освои TikTok: Пробајте го најмекото пилешко и компири во сос од лимон

Read more
25 февруари 1944, Бугарите го ликвидираа Кузман Јосифоски - Питу

25 февруари 1944, Бугарите го убиле херојот Кузман Јосифоски - Питу

Read more

Филм & ТВ

Џоли изненади со нов изглед: Ја обои својата природна кафена коса

Read more

Првиот трејлер за крими серијата на Гај Ричи за Netflix ветува многу драма и акција

Read more

Најпопуларниот актер на денешницата дома нема интернет и не користи мобилен

Read more

Заврши снимањето на серијата The Penguin, Колин Фарел го игра смртниот непријател на Бетмен

Read more
 

Сцена

Џоли изненади со нов изглед: Ја обои својата природна кафена коса

Читај повеќе
  • play_arrow

Првиот трејлер за крими серијата на Гај Ричи за Netflix ветува многу драма и акција

Читај повеќе

Најпопуларниот актер на денешницата дома нема интернет и не користи мобилен

Читај повеќе
  • play_arrow

Заврши снимањето на серијата The Penguin, Колин Фарел го игра смртниот непријател на Бетмен

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за Borderlands: Доаѓа на лето и е полн со експлозии, хумор и холивудски ѕвезди

Читај повеќе

Оскаровецот Мендес ќе режира четири филма за „Битлси“

Читај повеќе

Кевин Бејкон по 25 години брак открил дека сопругата Кира му е всушност братучетка

Читај повеќе
  • play_arrow

Поради филм кој моментално е хит, песна од 2004 година го освојува интернетот

Читај повеќе
  • play_arrow

Кои се најгледани филмови и серии на HBO во моментов?

Читај повеќе