Роберт Де Ниро

play_arrow

Роберт Де Ниро: Трамп е кловн кој може да стане тиранин

Познатиот американски актер Роберт Де Ниро денеска ненадејно се појави во близина на судот во Њујорк за јавно да го нападне кандидатот за претседателските избори, републиканецот Доналд Трамп, за кого рече дека е „кловн кој може да стане ти
Read more

Роберт де Ниро откри кои му се најомилените актери на сите времиња

Има малку актери кои можат да се споредат со Роберт де Ниро.
Read more
play_arrow

Роберт Де Ниро се отвори: Како е да имаш бебе на 80 години?

Роберт Де Ниро неодамна си ја отвори душата во интервју за People, во кое зборуваше за својата 10-месечна ќерка Џиа.
Read more
play_arrow

Роберт Де Ниро постави нов рекорд на Оскарите со Killers of the Flower Moon

Роберт Де Ниро постави изненадувачки нов рекорд на Оскарите откако номинациите за Оскарите 2024 година беа објавени во вчера, објави британски The Independent.
Read more
play_arrow

Дикаприо и де Ниро заедно во филм по 30 години

Објавен е трејлерот за Killers of the Flower Moon, новиот филм на Мартин Скорсезе со Леонардо Дикаприо и Роберт де Ниро во главните улоги.
Read more
filter

Објавени првите фотографии од снимањето на „Killers of the Flower Moon“

Стриминг сервисот Apple Original Films објави фотографии од снимањето на новиот филм на Мартин Скорсезе – „Killers of the Flower Moon“ со Леонардо Дикаприо и Роберт де Ниро.
Read more

Де Ниро, раперот Машин Ган Кели и Џон Малкович ќе глумат во „Wash Me In The River“

Роберт Де Ниро, Машин-ган Кели и Џон Малкович ќе глумат во новиот филм на режисерот Рендал Емет, „Wash Me In The River“ (Избањај ме во реката).
Read more
реклама

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more

Како со диетата 80/20 може да слабеете додека ја јадете вашата омилена храна?

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Илон Маск: Во иднината нема да има телефони

Read more