Beavis and Butt-Head

play_arrow

Легендарното дуо се враќа во ново филмско издание

Comedy Central минатата недела објави официјални информации кои потврдуваат дека новиот „Beavis and Butt-Head“ филм наскоро ќе пристигне.
Read more
реклама

Ги забележавте ли синоќа светлечките објекти на небото?

Read more

Четири хороскопски знаци на кои мај им носи среќа во љубовта

Read more

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more