Бритни Спирс

Мемоарите на Бритни Спирс се продадени во 1,1 милион примероци во првата недела

Read more

Бритни Спирс имала абортус во врската со Џастин Тимберлејк

Бритни Спирс абортирала откако останала бремена во врската со Џастин Тимберлејк, се вели во објавените делови од нејзините мемоари.
Read more

Чекор до слобода: Таткото на Бритни Спирс повеќе нема контрола врз неа

За првпат од 2008 година Бритни Спирс нема да биде под надзор на нејзиниот татко, одлучи судот во Лос Анџелес.
Read more

Џастин Тимберлејк: Ја поддржувам Бритни, тоа што ѝ се случува не е во ред

Пејачот Џастин Тимберлејк испрати порака за поддршка до Бритни Спирс, неговата поранешна девојка, која води правна битка против татко ѝ Џејми Спирс за прекин на договорот со кој тој има права на одлучување за нејз
Read more
реклама

Неделен хороскоп од 26 февруари до 3 март: Голема трансформација за еден знак

Read more

Како се чисти загорено дно на пегла со таблета парацетамол?

Read more

Починат маж пронајден на улица во Скопје

Read more

Полната Месечина викендов ќе донесе промени во кариерата за 5 знаци

Read more