Џенифер Кули

play_arrow

Мајката на Стифлер откри дека благодарение на American Pie спиела со 200 партнери

Актерката Џенифер Кулиџ, која глумеше во популарната комедија „American Pie“ од 1999 година, откри дека улогата ѝ донела многу повеќе задоволство отколку слава.
Read more
реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Read more