Фернандо Торес

filter

Неверојатна трансформација на Фернандо Торес

Славниот шпански фудбалер Фернандо Торес не само што продолжи да ја одржува физичката подготвеност и по завршувањето на кариерата, туку изгледа подобро од кога било.
Read more
реклама

Баљум Баљум и Тетово велоград

Read more

Кран го донесе огромниот кревет во новата вила на Роналдо

Read more

Челси, Сити и Реал пред исфрлање од ЛШ, одлуката в петок

Read more

Трикови кои треба да ги знае секој кој кампува

Read more