хороскоп

Детална астро анализа до 31 мај за секој хороскопски знак

Read more

Кои хороскопски знаци имаат најмногу среќа во љубовта?

Read more

Голем неделен хороскоп од 13 до 19 мај според руски астролог

Започнува уште една нова недела, а астролозите откриваат што нè чека и како најдобро да се подготвиме за она што следи.
Read more

Викенд хороскоп од 12 до 14 април за секој знак од зодијакот

Дознајте што носи викенд хороскопот од 12 до 14 април 2024 година за вашиот знак.
Read more

Месечината во Водолија носи добра вест за 5 хороскопски знаци

Земјиниот сателит Месечината се смета за планета во астрологијата и планета која се движи најбрзо, а на 3 април влезе во полето на Водолија и ќе донесе големи промени.
Read more

Почна ретрограден Меркур: Кои четири знака се на удар?

Вториот ретрограден Меркур во 2024 година започна денеска, 1 април, и ќе трае до 24 април.
Read more

Младата Месечина ќе донесе голем финансиски пресврт за три хороскопски знаци

Астрологијата открива кој може да очекува големи промени во финансиите за време на младата Месечина во Риби.
Read more

Неделен хороскоп за секој ден од 19 до 25 февруари

Проверете што ви предвидуваат ѕвездите оваа недела, по ден, до 25 февруари.
Read more

Викенд хороскоп: Овенот завршува обврски, Водолиите на заслужен одмор

Каква е  астролошката прогноза за сабота и недела, 17 и 18 февруари 2024 година за вашиот знак?
Read more

Хороскоп на светските лидери за 2024: Ким ќе направи храбар избор, Зеленски хаос, кај Трамп подеми и падови

Бриселскиот портал Politico објави астролошки предвидувања за 2024 година за некои од водечките светски лидери.
Read more

Неделен хороскоп: Ракот открива што го кочи во љубовта, Рибите добиваат пари

Прочитајте го неделниот хороскоп за периодот од 16 до 22 октомври 2023 година.
Read more

Млада Месечина во Лав - што ќе му донесе на секој хороскопски знак?

Астрологот Владимир Влајиќ открива што носи младата Месечина во Лав во 2023 година за секој знак од хороскопот.
Read more
реклама

Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Read more

20-годишниот Томас Метју Крукс е атентаторот на Трамп, Тајната служба го застрела

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Грција почна жестоко да казнува за прекршување правила на плажите

Read more