Реге-Жан Пејџ

Реге-Жан Пејџ е најубав маж во светот

Реге-Жан Пејџ, кој го играше Сајмон Басет во првата сезона на популарната серија Bridgerton на Netflix, е прогласен за најубав маж во светот.
Read more

Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Ѕвездата на хит серијата „Bridgerton“ Реге-Жан Пејџ им се придружи на актерите кои ќе бидат дел од „The Gray Man“, филм кој се очекува да биде најскапиот во историјата на оваа платформа.
Read more
реклама

Ограда од надвозник падна во Автокоманда, откорнати се дрвја, поплавени улици, делови од Скопје останаа без струја

Read more

Оградата од мостот во Автокоманда падна врз две возила

Read more

Доларот зајакна, еврото ослабе

Read more

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Read more