сандра булок

play_arrow

Официјален трејлер за „The Unforgivable“ со Сандра Булок

На почетокот на декември на Netflix доаѓа драмата која во главна улога ја има Сандра Булок, која е и дел од продуцентскиот тим.
Read more

Сандра Булок и Бред Пит ќе глумат во филмот „Bullet Train“

Филмот „Bullet Train“ со Сандра Булок и Бред Пит во главните улоги пристигнува на 8 април 2022 година, објавија од Sony.
Read more

Ченинг Тејтум и Сандра Булок ќе глумат во новиот филм „The Lost City of D“

Актерот Ченинг Тејтум ќе глуми во филмот „The Lost City of D“ во кој ќе се појави и Сандра Булок, пишува Variety.
Read more
реклама

Маск му понуди 5.000 долари на тинејџер: Престани да ми го следиш авионот

Read more

Шах-мат од НАТО: Војна нема да има

Read more

Сателитски снимки открија што прави Русија на границата

Read more

Што е SWIFT и зошто може да биде оружјето од кое Русија најмногу се плаши?

Read more